Horari de la primavera de 2017 de la NYFW: un desglossament de la setmana de xou en xou

Ah, a gaudir de NYFW a l’era digital! Una vegada que va ser un assumpte de clausura, pensat exclusivament per a la indústria, la desfilada quinzenal de noves col·leccions s’ha convertit en un esport d’espectadors durant els darrers sis anys, set dies plens d’estil que qualsevol persona pot seguir en línia. Què passa si no teniu bitllet? La vista sovint és molt millor mitjançant un telèfon intel·ligent.

Dit això, és útil si sabeu exactament on buscar. Agilitzeu el vostre seguiment de programes amb el nostre ampli calendari, inclòs el control social oficial de cada marca i la informació de transmissió en directe, i tingueu en compte el següent: segur que passarà alguna cosa interessant a la pista d'Alexander Wang (un mestre de trucs, el dissenyador homònim de l'etiqueta & apos; tant supermodels dels anys 90 com strippers de ball de bastons en presentacions passades); Tommy Hilfiger, per la seva banda, ha creat un complet carnaval al moll 16 del port de South Street de la ciutat de Nova York per acompanyar la seva pròxima col·lecció. I no ens oblidem de Marc Jacobs dijous a la nit! Conegut pels cameos de celebritats més importants (Lady Gaga, algú?) I els seus increïbles decorats, sempre és l’esdeveniment més atractiu de la setmana.

Teniu el calendari de Google obert? Bé. Desplaceu-vos cap avall i comenceu a marcar les dates (i marqueu aquesta pàgina; actualitzarem tota la setmana a mesura que arribi informació nova).



DIMECRES 9/7

9:00 AM-10: 00AM De cinc a set (Chriselle Lim assumirà @cinqaseptnyc i Snapchat @cinqaseptnyc, a més de publicar als seus propis canals socials per a la marca): presentació

9:00 AM-11: 00AM A això (@a ella): presentació

De 9:00 a 12:00 Jeffrey Dodd (@jeffreydodd): presentació

A partir de les 10:00 Misha Nonoo (@mishanonoo): lookbook en directe a Snapchat amb Refinery29.com

De 9:00 a 18:00 Alejandra Alonso Rojas (@alejandraalonsorojas): presentació

10:00 AM-11:30PM Rachel Comey (@rachelcomey): espectacle

De 10:00 a 16:00 VISVIM (@visvim_official): presentació

De 10:30 a 12:00 Claudia Li (@claudia_li_official, també consulteu els canals socials de Polyvore: Claudia prendrà el relleu per promocionar el programa i el llançament del seu comerç electrònic): presentació

11: 00-13: 00 Sachin & Babi (la marca comptarà amb una actuació especial de ballarins de Ballet Beautiful, fes un cop d'ull a l'acció @sachinandbabi): presentació

13:00 Parsons MFA Show a Made NYFW (@parsonsfashionmfa i livestream disponibles aquí): espectacle

13:00 a 15:00 Kaelen (@kaelennyc): presentació

14:00 a 16:00 M. Martin (@mmartin_official): presentació

15:00 Temporada 4 de Yeezy (season4.tidal.com) : espectacle

De 15:30 a 16:30 Whit (@whit_ny): presentació

17:00 R13 (@ r13): espectacle

De 17:00 a 19:00 Frances Valentine (@fvalentineny i estigueu al dia amb l'etiqueta #HeadOverHeels de l'esdeveniment): presentació

18:00 a 19:00 ROU (@oaknyc): presentació

20:00 Fitxers V (@vfiles i la transmissió en directe disponibles aquí): espectacle

DIJOUS 8/8

8:30 AM-12: 30PM Donald J Pliner (@donaldjpliner): presentació

09 A.M Nicholas K (@nicholaskstudio): espectacle

10:00 AM-11: 00AM Charles Youssef (@charlesyoussef): presentació

a les 10:00 AM Noon de Noor (@noonbynoor, segueix el seu Snapchat: 12:00bynoor): espectacle

10: 00-11: 00 Ohlin / D (@ohlinofficial): presentació

De 10:00 a 18:00 Tomas Maier (@tomasmaier): Vista prèvia

11: 00-12: 00 Col·lecció Brock (@brockcollection): espectacle

12: 00-13: 00 Criatures del vent (@creaturesofthewind): espectacle

12:30 h Supima (l'ex Miss Univers, Olivia Culpo, serà l'amfitrió de NYFW @supima_cotton): espectacle

13:00 a 15:00 House Alkire (@hausalkire): presentació

13:00 a 15:00 Timo Weiland (@timoweiland): presentació

14:00 a 15:00 Hellessy (@hellessy): espectacle

14:00 a 15:00 Orla Kiely (@orlakiely): presentació

14:00 a 15:30 PH5 (@ ph5official): presentació

15:00 desigual (@desigual): espectacle

De 15:00 a 16:00 Marissa Webb (@marissawebbnyc): espectacle

De 15:00 a 17:00 Helen Yarmark (@helen_yarmark): presentació

16:00 Criatures de Confort (@creaturesofcomfort): espectacle

17:00 a 18:00 Josie Natori (@natoricompany): presentació

De 17:30 a 18:30 Ulla Johnson (@ullajohnson): presentació

18:00 h Cynthia Rowley (@cynthia_rowley): espectacle

18:00 h Adam Selman (@adamselman): espectacle

19: 00-20: 00 Thakoon (@thakoonny): espectacle

De 20:00 a 21:00 Phelan (@phelanofficial): rendiment de la pista

DIVENDRES 9/9

9:00 AM-11: 00AM Nou (@novisnyc): presentació

Chris Carmack és un esclau

De 9:00 a 13:00 Jil Haver (@jillhaber): presentation

9:30 AM-10: 30 AM CG (@cgstudionyc): espectacle

10:30 AM Etiquetes de moda australianes (@ausfashionlabels): presentació

11: 00-19: 00 Rubin Singer (@rubinsinger): presentació

11:00 Yigal Azrouel (@yigalazrouel): espectacle

11:30 AM MARC (@frame): presentació

11:30 AM Club Monaco (@clubmonaco): presentació

12:00 PM Kate Spade Nova York (@katespadeny): presentació

12:00 PM Fuster (@zimmermann i live stream disponibles aquí): espectacle

12: 00-13: 00 Tanya Taylor (@tanyataylor): presenació

13:00 Jason Wu (@jasonwu): presentació

14:00 h Elie Top (@elietopofficial): presentació

14:00 a 15:00 Àrea (@areanyc): presentació

14:00 h Milly (@milly): presentació

15:00 h Cushnie i Ochs (@cushnieetochs): espectacle

16:00 Akris (@akrisofficial): espectacle

17:00 Cromat (@chromat): presentació

18:00 h Monse (@monsemaison): espectacle

18:00 h Nicole Miller (compra @nicolemillernyc per obtenir un aspecte entre bastidors a NYFW): espectacle

19:00 Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger): espectacle

20:00 Tadashi Shoji (@tadashishoji): espectacle

21:00 Baixa East (@bajaeast): espectacle

DISSABTE 9/10

9:00 AM-10: 00AM Paul Andrew (@paulandrew): presentació

a les 10:00 AM Lacoste (seguiu @lacoste o consulteu-los a Periscope i Facebook Live): espectacle

10:00 AM-11:30AM Auto-retrat (@mrselfportrait): presentació

10: 00-12: 00 Adam Lippes (@adamlippes): pesentació

11:00 Jill Stuart (seguiu @jillstuart i la transmissió en directe disponible aquí): espectacle

12:00 PM Eckhaus Latta (@eckhaus_latta i segueix-lo a Twitter mitjançant #eckhauslatta): espectacle

12:00 PM Rebecca Minkoff (assegureu-vos de consultar @rebeccaminkoff i la seva transmissió en directe, ja que el noranta per cent del que veieu a la pista estarà disponible a les botigues immediatament.): espectacle

13: 00-14: 00 Ryan Roche (@ryanrocheny): presentació

14:00 h Jo (@tibi): espectacle

15:00 Dion Lee (@_dion_lee_): espectacle

De 330 a 16:30 Banana Republic See-Now-Buy-Now (@bananarepublic): presentació

16:00 Christian Siriano (@csiriano): espectacle

17:00 Jonathan Simkhai (@jonathansimkhai i la transmissió en directe disponibles aquí): espectacle

18:00 h Un Destacador (@adetacher): espectacle

19:00 Band of Outsiders (@bandofoutsiders_la): espectacle / masculí i femení

19: 00-20: 30 Simon Miller (seguiu el seu instagram per veure un darrere de les escenes per muntar una presentació de la New York Fashion Week amb els co-creadors de Simon Miller, Chelsea Hansford i Daniel Corrigan): presentació

21:00 Alexander Wang (@alexanderwangny i live stream disponibles aquí): espectacle

DIUMENGE 9/11

a les 10:00 AM Victoria Beckham (@victoriabeckham): espectacle

12:00 PM prengui (@tomenyc): espectacle

13:00 Hood by Air (@hoodbyair): espectacle

13:00 a 15:00, Veronica Beard (@veronicabeard): presentació

14:00, Erin Fetherston (seguiu @erinfetherston i la transmissió en directe disponible aquí): espectacle

14:00 h Sies Marjan (@siesmarjan): espectacle

14:30 a 15:30 J. Crew (@jcrew): presentació

15:00 h Tracy Reese (seguiu a la seva pàgina d’Instagram / Twitter / Facebook): presentació de festa al jardí

16:00 Jenny Packham (entre bastidors a la seva pàgina d’Instagram i Facebook): espectacle

16:00 Gypsy Sport (@gypsysport): Espectacle

16:00 a 18:00 Scotch & Soda (seguiu @scotch_official i la transmissió en directe disponibles aquí):

17:00 Altuzarra (seguiu @altuzarra i la transmissió en directe disponible aquí o aquí): espectacle de pista

18:00 a 19:15 Morgan Lane (@morgan_lane): presentació

19:00 Prabal Gurung (@prabalgurung i visualitzeu la transmissió en directe aquí):espectacle

20:00 Ceremònia d'apertura (@ceremònia d'apertura):espectacle

DILLUNS 9/12

De 9:00 a 18:00 Sophie Hulme (@sophie_hulme): Vista prèvia

21:00 The Row (@therow): presentació

a les 10:00 AM Carolina Herrera (@houseofherrera i reproducció en directe disponibles aquí): espectacle

De 10:00 a 18:00 Lee Savage (@leesavage_nyc): presentació

11:00 Jeremy Scott (@itsjeremyscott i streaming en directe disponibles aquí): espectacle

11: 00-13: 00 Rosie Assoulin (@rousie_assoulin): presentació

12:00 PM Lela Rose (@lelarose): espectacle

13:00 Proenza Schouler (@proenzaschouler i streaming en directe disponibles aquí): espectacle

14:00 a 15:00 Ji Oh (@jiohny): presentació

14:00 h Rosetta Getty (@rosettagetty): presentació

15:00 3.1 Phillip Lim (@ 31philliplim): espectacle

16:00 Oscar De La Renda (@oscardelarenta i la transmissió en directe disponibles aquí): espectacle

17:00 Thom Browne (@thombrowneny):

17:00 a 19:00:00PM Edie Parker (@edie_parker): presentació

18:00 h Zero + Maria Cornejo (@zeromcornejo): espectacle

19:00 Zac Posen (@zacposen o fes un cop d'ull a la transmissió en directe de Neiman Marcus de l'espectacle a Facebook Live): show

19:00 a 22:00 Kenzo (@): còctel i projecció

20:00 Rag & Bone (@ragandbone): espectacle

De 21:00 a 22:00 DKNY (@dkny): espectacle

DIMARTS 9/13

Tot el dia - Haney (@HANEYOfficial): la col·lecció es llançarà a Instagram

21:00 Tory Burch (@toryburch): espectacle

a les 10:00 AM Julianna Bass (@juliannabass): presentació

De 10:00 a 17:00 Jil Sander Navy (@jilsandernavy): presentació

11:00 Vera Wang (@verawanggang i streaming en directe disponibles aquí): espectacle

12:00 PM Rodar-te (@rodarte): espectacle

13:00 Sally LaPointe (fes un cop d'ull al programa, entre bastidors, primeres mirades i entrevistes entre bastidors @sally_lapointe): espectacle

14:00 h Dennis Basso (segueix l'instagram oficial @dennisbassonyc i el mateix Dennis Basso @dennisbasso, així com la transmissió en directe d'IMG a NYFW.com): espectacle

14:00 a 16:00 Alice & Olivia (@aliceandolivia): presentació

14:00 a 16:00 Gabriela Hearst (Les imatges @gabrielahearst i lookbook estaran disponibles en línia després): presentació

15:00 h Nena bonica (@beaufillefashion): presentació

15:00 Monique Lhuiller (@moniquelhuiller): espectacle

16:00 Chaira Boni La Petite Robe (@lapetiterobemi): espectacle

16:00 Entrenador (@coach i transmissió en directe disponibles a coach.com): espectacle

17:00 a 19:00 Mansur Gavriel (@surgavriel): presentació

De 17:00 a 19:00 Per Bonnie Young (@ by.bonnieyoung): presentació

De 17:00 a 19:30 Nanette Lepore (@nanettelepore): presentació

18:00 h Betty i Veronica de Rachel Antonoff (@bettyandveronica): presentació

19:00 Brandon Maxwell (@brandonmaxwell i les imatges de la pista estaran disponibles a gettyimages.com): show

20:00 Narcís Rodriguez (@narciso_rodriquez): espectacle

DIMECRES 9/14

De 9:00 a 18:00 J. Mendel (@j_seglel): presentació

a les 10:00 AM Michael Kors (@michaelkors): espectacle

11:00 Dipòsit (@delpozo): espectacle

11: 00-13: 00 Kimora Lee Simmons (@kimoraleesimmons i segueix Kimora a Snapchat: kleesimmons): presentació

12:00 PM Naeem Khan (@naeemkhannyc): espectacle

12: 00-13: 30 Brooks Brothers (@brooksbrothers): presentació

13:00 Bibhu Mohapatra (@bibhumohapatra): espectacle

14:00 h BOSS (@Hugo Boss): espectacle

14:30 a 16:30 h Laquan Smith (laquan_smith): presentació

16:00 Anna Sui (@officialannasui): espectacle

16:30 Derek Lam (@dereklam): espectacle

17:00 Marchesa (@marchesafashion): espectacle

De 17:00 a 19:00 Adrienne Landau (@adriennelandau): presentació

De 17:30 a 19: 30h Pal de bandera (@flagpole o seguiu a Snapchat: flagpolenyc): presentació

18:00 a 19:30 Teoria (@Teoria__): presentació

19:00 a 21:00 Alison Lou (@alisonlou o segueix a Snapchat: snapalisonlou): presentació

DIJOUS 15/9

10:00 AM-6: 00PM Calvin Klein (@Calvin Klein): presentació

14:00 Marc Jacobs (@marcjacobs): espectacle